Zvanat +37129400343, lai veiktu rezervāciju uz šo nakti!

    


PIEDĀVĀJAM PAŠREĢISTRĒŠANOS!
  Pēc rezervācijas apmaksas saņemšanas, uz Jūsu norādīto mobilo telefona numuru un/vai e-pastu, tiks nosūtīta instrukcija ar durvju kodiem un ar paskaidrojumiem, kā Jums pašam, bez viesnīcas darbinieku asistences, nokļūt savā istabā.  Instrukcija Jums tiks nosūtīta Jūsu ierašanās dienā viesnīcā.

Mazā un mājīgā viesnīca "Multilux" atrodas pašā Rīgas centrā. Netālu no veikaliem, bankām, restorāniem, sporta centram, kā arī izstāžu un koncertzālēm. Viesnīca atrodas tikai 15 min. gājiena attālumā no Rīgas vēsturiskā centra - Vecrīgas [sk. karti].

Viesnīca "Multilux" atrodas Jūgendstila ēkā, kas celta 1910.gadā. Pati ēka ir vēsturisks un arhitektonisks piemineklis.

Mūsu viesnīca atrodas Ģertrūdes un Kr . Barona ielu krustojumā. Lai gan adrese ir  Kr. Barona iela 37, ieeja ir no Ģertrūdes ielas. 
Ģertrūdes iela nosaukta par godu Sv Ģertrūdes baznīcai, kas atrodas tikai 5 minūšu gājiena attālumā no mūsu viesnīcas. 
Kr. Barona iela nosaukta latviešu rakstnieka un latviešu tautasdziesmu "tēva"- Krišjāņa Barona vārdā. Krišjānis Barons (1835-1923) veltīja savu dzīvi ceļojumiem pa Latviju, uzmanīgi klausoties un pierakstot latviešu tautas mantojumu - tautasdziesmas. Dzīves laikā savāktās tautasdziesmas tika ievietotas Dainu Skapī - latviešu tautasdziesmu skapī.

Netālu no viesnīcas ir sabiedriskā transporta pieturas, tādēļ, ja jūs nevēlaties līdz Vecrīgai iet ar kājām, jūs varat izmantot tramvaju, kas pienāk ik pēc 5 minūtēm. Ir ļoti vienkārši nokļūt arī citās Rīgas ievērojamākajās vietās, piemēram,  Rīgas Zooloģiskajā dārzā , Brāļu kapos, Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā u.c.

Mūsu mērķis ir piedāvāt maksimālu komfortu par saprātīgu cenu.

Mēs piedāvājam mūsu viesiem atjaunotas istabas, kurās pārsvarā ir gaumīgas koka mēbeles. Internets (Wi/Fi) pieejams gan publiskajā zonā pie reģistratūras, gan visos numuros un ir bezmaksas. Ja jūs neesat paņēmis līdzi savu datoru, tad jūs varat izmantot viesu datoru reģistratūrā, katru dienu no 7:00-23:00, bez maksas. 
Viesnīcā pieejamas divvietīgas istabiņas ar divgulamo gultu kā ari divvietīgas istabiņas ar divām vienvietīgajām gultām, piedāvājam arī  vienvietīgas , trīsvietīgas un četrvietīgas istabiņas. Pieejamas studijas tipa istabas ar virtuves piederumiem ēdiena pagatavošanai, kurās ir guļvietas 2-4 personām. Tā ir ideāli piemērota jauniešiem un studentiem, kuri vēlas lētu, bet augstas kvalitātes naktsmītni. Gandrīz visos numuriņos ir  WC/ duša. Ir dažas istabas ar labierīcībām ārpus istabas. Šajā gadījumā WC/duša atrodas istabas tuvumā. 

    Lūdzu, ņemiet vērā , ka viesnīcā ir 6 stāvi un nav lifta. Viesnīca nav piemērota cilvēkiem ar kustību traucējumiem un ratiņkrēslos . Visā ēkā nav atļauts smēķēt un visas istabas ir nesmēķētāju.

        Pakalpojumi, kas ir iekļauti istabas cenā:
  •   Interneta pieslēgums
  •   Spilveni, segas ar gultas veļu, dvieļi
  •   Ķermeņa un matu šampūns
  •   Isbabiņu uzkopšana
             Papildus pakalpojumi :
 
     Veļas mazgāšana
     Iespēja uzglabāt bagāžu pēc izrakstīšanās mūsu bagāžas istabā.
← atpakaļ